RENAULT TRAFIC valník/podvozek (T_, P_, V_) 2.1 D RWD - Těsnění od 5/1989 do 6/1994, 2068 ccm, 43 kW, 58 hp, 852 720, valník/podvozek
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
Dostupnost
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 51,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66,3 mm |
Dostupnost
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| Sériové číslo | 99.3008 |
Dostupnost