AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.5 TDI - Těsnění od 1/1990 do 11/1990, 2461 ccm, 88 kW, 120 hp, 1T, kombi
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-L-054 514 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-M-050 000 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 212 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-L-054 514 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-M-050 000 |
| montovaná strana | výstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-L-054 514 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-M-050 000 |
| Kód motoru | 1T |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-L-054 514 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-M-050 000 |
| Kód motoru | 1T |
| montovaná strana | výstup |
| Výška [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Šířka [mm] | 100,5 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 16,1 mm |
| Šířka [mm] | 56,3 mm |
| Výška [mm] | 79 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 212 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-L-054 514 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-M-050 000 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 212 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 44-L-054 514 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 44-M-050 000 |
| montovaná strana | výstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | 1T |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Avant |
| Výška [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | 1T |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Avant |
| Výška [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Číslo produkce | K0530030 |
Dostupnost