AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E - Těsnění od 9/1991 do 7/1994, 2309 ccm, 98 kW, 133 hp, AAR, kombi
| Varianta výbavy | 401361 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | ->4A-R-120000 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007387 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 16 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| Kód motoru | AAR |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Avant |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| Kód motoru | AAR |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Avant |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| Kód motoru | AAR |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Avant |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| Kód motoru | AAR |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Avant |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Číslo produkce | K0530030 |
Dostupnost