SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Těsnění od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18753 |
| Konstrukční rok do | 04/2004 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 98 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| váha [g] | 16,441 g |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost