RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F) - Těsnění od 10/2001 do 8/2006, 2188 ccm, 110 kW, 150 hp, G9T 700, G9T 702, G9T 703, G9T 706, G9T 707, kombi
| pro číslo výrobku | 20783 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | vstup |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| Šířka [mm] | 11 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost