PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.5 D - Těsnění od 4/1998 do 7/2004, 1527 ccm, 42 kW, 57 hp, VJX (TUD5B), VJY (TUD5), VJZ (TUD5), Šikmá zadní část
| Výška [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | TUD5B |
|---|---|
| Typ vozidla | 1SVJXF |
| montovaná strana | přední |
| kód ložiska | 02 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Číslo produkce | 0535900 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost