VW TRANSPORTER T4 autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro - Těsnění od 8/1992 do 4/2003, 2461 ccm, 81 kW, 110 hp, AAF, ACU, AEU, autobus
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Šířka [mm] | 95 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9344 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1992 |
| Konstrukční rok do | 12/1993 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-T-199 999 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-T-199 999 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4015 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-T-200 001 |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4015 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/1996 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-T-200 001 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-T-199 999 |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| pro OE číslo | 044 253 115 C |
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-T-199 999 |
| Kód motoru | AAF/ACU |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9344 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-R-090 001 |
| Kód motoru | AEU |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| počet děr | 2 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Tvar | kónicky |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Výška [mm] | 15 mm |
| Tvar | kónicky |
| vnitřní průměr [mm] | 71 mm |
| Vnější průměr [mm] | 92 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost