OPEL ASTRA F kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) - Těsnění od 12/1991 do 1/1998, 1686 ccm, 60 kW, 82 hp, 17 DT, X 17 DT, kombi
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 4,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 4,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 4,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60,5 mm |
| Číslo produkce | 0536610 |
Dostupnost