MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T (211.254) - Těsnění od 3/2005 do 7/2009, 2996 ccm, 170 kW, 231 hp, M 272.943, kombi
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 19 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Číslo produkce | K0531030 |
Dostupnost