VW VENTO (1H2) 2.0 - Těsnění od 11/1991 do 9/1998, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, 2E, ABA, ADY, AGG, AKR, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4989 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1993 |
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-R-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1H-W-193 463 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1993 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 253 115 C |
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 79 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 56,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 73 mm |
| Průměr 2 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 51,1 mm |
| Průměr 2 [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402005 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | 1H-R-000001-> |
| Kód motoru | 2E/ADY/AGG |
| Varianta výbavy | 00000000000000007364 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402005 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | 1H-R-000001-> |
| Kód motoru | 2E/ADY/AGG |
| Varianta výbavy | 00000000000000007412 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402006 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | ->1H-P-990000 |
| Kód motoru | 2E |
| Varianta výbavy | 00000000000000007413 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| počet děr | 2 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| Kód motoru | 2E |
| Výška [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost