RENAULT 21 (B48_) 2.2 (B48K) - Těsnění od 9/1989 do 6/1994, 2165 ccm, 79 kW, 107 hp, J7T 754, J7T 755, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | J7T 754 / J7T 755 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 19774 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3371 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3371 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3371 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3371 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Délka [mm] | 114 mm |
| Šířka [mm] | 70 mm |
| váha [g] | 18,561 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3371 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Šířka [mm] | 72 mm |
| váha [g] | 28,281 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3371 |
|---|---|
| montovaná strana | Výfuková trubka u tlumiče hluku |
Dostupnost
| Výška [mm] | 15 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 50,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo produkce | 0532010 |
Dostupnost