VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Těsnění od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| počet děr | 2 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|---|
| pro OE číslo | 547253115A |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 96 mm |
| Vnější průměr [mm] | 154 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Katalyzátor |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 253 115 C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| počet děr | 2 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost