VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Těsnění od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 11,8 mm |
| Šířka [mm] | 11,1 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
| Šířka [mm] | 9,5 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 110 mm |
| Vnější průměr [mm] | 117 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | výstup |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost