SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V - Těsnění od 5/1991 do 3/1999, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, PL, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 403330 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | 1L-ZD042166-> |
| Varianta výbavy | 00000000000000007413 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| počet děr | 2 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 15 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| Výška [mm] | 19 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| Kód motoru | PL |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Číslo produkce | 0520070 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14,8 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Číslo produkce | 0530080 |
Dostupnost