SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135) - Těsnění od 12/1991 do 6/1995, 1289 ccm, 44 kW, 60 hp, 781.135, kombi
| Kód motoru | 781135 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Forman |
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Materiál | nerez ocel |
Dostupnost
| Kód motoru | 781135 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Forman |
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 12,8 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 58 mm |
| Číslo produkce | 0536500 |
Dostupnost