SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i - Těsnění od 2/1993 do 6/1999, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, 2E, AGG, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5537 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/1996 |
| Konstrukční rok do | 08/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-T-185 800 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-V-241 000 |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3570 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1993 |
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-T-248 999 |
| montovaná strana | výstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5537 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/1996 |
| Konstrukční rok do | 08/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-T-185 800 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-V-241 000 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 79 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 56,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 73 mm |
| Průměr 2 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 51,1 mm |
| Průměr 2 [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 404238 |
|---|---|
| Kód motoru | AGG |
| Varianta výbavy | 00000000000000007344 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 404238 |
|---|---|
| Kód motoru | AGG |
| Varianta výbavy | 00000000000000007364 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 404239 |
|---|---|
| Kód motoru | 2E |
| Varianta výbavy | 00000000000000007413 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| počet děr | 2 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2E |
|---|---|
| Výška [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | 2E |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| Kód motoru | AGG |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | 2E |
| Počet dveří | 4 |
| Výška [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | 2E |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost