AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.2 E - Těsnění od 4/1987 do 7/1991, 2226 ccm, 100 kW, 136 hp, KV, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 51,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo produkce | K0530085 |
Dostupnost