SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI - Těsnění od 6/2010 do 12/2011, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CFFB, velkoprostorová limuzína
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro číslo výrobku | 93323 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7H0253115B |
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Výfuková trubka u turbodmychadla na výfukové plyny |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,3 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 75 mm |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Výška [mm] | 4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 76 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| Klíčové písmeno | 21 |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost