FORD TRANSIT autobus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) - Těsnění od 7/1994 do 3/2000, 2496 ccm, 74 kW, 100 hp, 4EB, 4EC, autobus
| Varianta výbavy | 405498 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007546 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Sériové číslo | 99.4079 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
|---|---|
| VET-číslo od | ...(06.1994-) |
| Sériové číslo | 99.4150 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | D25TP |
| Typ vozidla | 80S/100S/120S/150S |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | D25TP |
| Typ vozidla | 80S/100S/120S/150S |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4424 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
| VET-číslo od | ...(06.1994-) |
| pro číslo výrobku | 21789 |
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,4 mm |
| Délka [mm] | 114 mm |
| Šířka [mm] | 113,8 mm |
| Výška [mm] | 111 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
| Sériové číslo | 99.4150 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1994 |
|---|---|
| VET-číslo od | ...(06.1994-) |
| pro OE číslo | 1709.38 |
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Výfuková trubka u tlumiče hluku |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,3 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 125 mm |
| Délka [mm] | 120 mm |
| Délka [mm] | 125,5 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Šířka [mm] | 119 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,017 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 120 mm |
| Vnější průměr [mm] | 125 mm |
| Klíčové písmeno | 21 |
| Sériové číslo | 99.4150 |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost