OPEL CORSA A Šikmá zadní část (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68) - Těsnění od 1/1990 do 3/1993, 1389 ccm, 53 kW, 72 hp, 14 NV, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 400518 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007228 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | M4000000 |
| Kód motoru | 14NV |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | S |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | M4000000 |
| Kód motoru | 14NV |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | S |
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | M4000000 |
| Kód motoru | 14NV |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | S |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | M4000000 |
| Kód motoru | 14NV |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | S |
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | 1.4NV |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| kód ložiska | 01 |
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Číslo produkce | 0545520 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59,6 mm |
| Číslo produkce | 1131760 |
Dostupnost