FIAT DUCATO Krabice (250_) 160 Multijet 3,0 D - Těsnění od 7/2006 do 12/2011, 2999 ccm, 115 kW, 156 hp, F1CE3481M, Krabice
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Emisní norma | 4 eura |
| Sériové číslo | 99.4150 |
Dostupnost
| Emisní norma | 4 eura |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Délka [mm] | 136,4 mm |
| Délka [mm] | 140 mm |
| Šířka [mm] | 140 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,021 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | nerez ocel |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24897 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,2 mm |
| Délka [mm] | 71 mm |
| Šířka [mm] | 71 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 70,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,5 mm |
Dostupnost