ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Těsnění od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | AR 67106 |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 03136 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
| Šířka [mm] | 140 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,340 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 20560 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Šířka [mm] | 100,5 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1997 |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Průměr 2 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406081 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007385 |
| Délka [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406081 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007386 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost