VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI - Těsnění od 10/2010 do 12/2017, 1197 ccm, 77 kW, 105 hp, CBZB, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 23520 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,6 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| montovaná strana | Výfuková trubka u turbodmychadla na výfukové plyny |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
|---|---|
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost