OPEL KADETT E (T85) 2.0 i (C19, D19) - Těsnění od 9/1987 do 5/1992, 1998 ccm, 85 kW, 115 hp, 20 NE, 20 SE, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 47,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 400620 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007136 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 400621 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007228 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 400620 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007312 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 400621 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007401 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | 2.0NE |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední |
| kód ložiska | 01 |
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Číslo produkce | 0545520 |
Dostupnost