NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Těsnění od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Tloušťka/síla [mm] | 17 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 54 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 23522 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 46 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 68 mm |
| Šířka [mm] | 14,5 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,070 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 54 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69,5 mm |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 54 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 15 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 54 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 39 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 28839 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tloušťka/síla [mm] | 19 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 53,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vstup |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 54 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 37,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1,8 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 53,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406603 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007553 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Výška [mm] | 4,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 38,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 17 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 54 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
Dostupnost