RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Těsnění od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| pro číslo výrobku | 20270 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Šířka [mm] | 106 mm |
| Výška [mm] | 76 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,070 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q-A7 |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| montovaná strana | Výfuková trubka u turbodmychadla na výfukové plyny |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 85 mm |
| Šířka [mm] | 12 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q-A7 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q-A7 |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 407687 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007019 |
| Délka [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 407687 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007580 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11428 |
|---|---|
| Typ vozidla | JA0N |
| montovaná strana | přední |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q734/F9Q736 |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | F9Q734/F9Q736 |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost