SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 - Spona od 4/1999 do 5/2007, 1984 ccm, 85 kW, 116 hp, AEG, APK, AQY, AZH, AZJ, kombi
| Varianta výbavy | 410778 |
|---|---|
| Kód motoru | AZJ |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1060 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 50 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Číslo produkce | 0570010 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 56 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Číslo produkce | 0570055 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8,1 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 6,1 mm |
| Výška [mm] | 6,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,497 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,586 kg |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost