AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Spona od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Varianta výbavy | 401378 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006929 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 401377 |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1060 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 89-H-300001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8A-M-500000 |
| Kód motoru | PS |
| kód ložiska | 1 |
| Průměr v mm | 59,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost