PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 - Spona od 5/2004 do 7/2005, 1749 ccm, 85 kW, 116 hp, 6FZ (EW7J4), kombi
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 67 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2004 |
|---|---|
| Průměr v mm | 67 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 415146 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2004 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006959 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 415146 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2004 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.0285 |
Dostupnost