PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Spona od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 70 mm |
|---|---|
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 12,5 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 5,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,498 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 78 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,460 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Průměr v mm | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,581 kg |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 9 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Šířka [mm] | 78 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 6,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,460 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,480 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,5 mm |
| Průměr v mm | 46 mm |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 9 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Šířka [mm] | 78 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 6,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,460 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,480 kg |
| Materiál | Kov |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Délka [mm] | 8 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 9 mm |
| Výška [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,550 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 6,5 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 512 00 8 |
| Průměr v mm | 55 mm |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419671 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2001 |
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Kód motoru | DW8 |
| Číslo produkce do | 08575 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006925 |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419672 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2000 |
| Kód motoru | DW8 |
| Číslo produkce od | 08576 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006929 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419671 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Kód motoru | DW8 |
| Číslo produkce do | 08575 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006957 |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419672 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2000 |
| Kód motoru | DW8 |
| Číslo produkce od | 08576 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006959 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Délka [mm] | 9 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Šířka [mm] | 78 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 6,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,460 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,480 kg |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Klíčové písmeno | 27 |
| Spojovací díl potrubí | 002 |
| Spojovací díl potrubí | dvojitá příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací objímka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
| Číslo produkce | 0570020 |
Dostupnost