SEAT FURA (25A) 0.9 - Spona od 3/1984 do 12/1986, 903 ccm, 29 kW, 40 hp, 09 NCA, 100 GL 7000, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 403289 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006924 |
| Průměr v mm | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 403289 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006975 |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 403289 |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
| Sériové číslo | 99.1045 |
Dostupnost