CITROËN XM (Y3) 2.0 - Spona od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 420914 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006959 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 420914 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| Varianta výbavy | 00000000000000006967 |
| Průměr v mm | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 420914 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.0285 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 420914 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| Průměr v mm | 72 mm |
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
| Sériové číslo | 99.1066 |
Dostupnost