MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.002) - Spona od 10/2008 do 1/2014, 2143 ccm, 120 kW, 163 hp, OM 651.911, limuzína
| montovaná strana | vstup |
|---|---|
| Průměr v mm | 66 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Sponka kulového pásma |
Dostupnost
| Průměr v mm | 83 mm |
|---|---|
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Spojovací díl potrubí | Sponka kulového pásma |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Spojovací díl potrubí | Sponka kulového pásma |
Dostupnost
| montovaná strana | po turbodmychadlo výfuk.plynů |
|---|---|
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost