Všechny vozy - Spona
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 50,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 52,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 53,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 55,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 58,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 60,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 63,7 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Délka [mm] | 130 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 65,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006901 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006902 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006903 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006904 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006905 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006906 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006907 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006908 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006909 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006910 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006911 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006912 |
|---|---|
| Spojovací díl potrubí | příchytka |
Dostupnost