RENAULT TRAFIC valník/podvozek (T_, P_, V_) 2.1 D RWD - Pryžový kroužek od 5/1989 do 6/1994, 2068 ccm, 43 kW, 58 hp, 852 720, valník/podvozek
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| váha [g] | 33 g |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 40 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
Dostupnost