MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) - Pryžový kroužek od 9/1988 do 8/1991, 1997 ccm, 55 kW, 75 hp, OM 601.912, kombi
| Výška [mm] | 14 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,088 kg |
|---|---|
| Část | střední část |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14 mm |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
Dostupnost