VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI - Pryžový nárazník od 5/2015 do 9/2020, 1598 ccm, 75 kW, 102 hp, CAYD, velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | 423683 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007321 |
| Délka [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 423685 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007414 |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 5 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 423685 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007423 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0705 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 423685 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007563 |
| Délka [mm] | 100 mm |
Dostupnost