VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 TDI - Pryžový nárazník od 1/1999 do 7/2005, 1422 ccm, 55 kW, 75 hp, AMF, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 410787 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007243 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 410787 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007251 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,208 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 410787 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007252 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,177 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 410787 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007410 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 198 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 11,55 mm |
| váha [g] | 168 g |
Dostupnost