PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Pryžový nárazník od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Varianta výbavy | 413798 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007116 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413798 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007146 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413798 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007630 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 60 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| Materiál | Guma |
|---|---|
| váha [g] | 35 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost