SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI - Pryžový nárazník od 4/2003 do 3/2008, 1422 ccm, 55 kW, 75 hp, AMF, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 414609 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007251 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,208 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414609 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007410 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414609 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007415 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
Dostupnost