VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI - Pryžový nárazník od 8/2005 do 7/2010, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, BMR, CBBB, limuzína
| Varianta výbavy | 415859 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2006 |
| Číslo podvozku (VIN) | ->3C-B-050000 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007423 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0705 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 40 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 156 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 103,5 mm |
| Výška [mm] | 114 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 375 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost