FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. - Pryžový nárazník od 2/1988 do 5/1991, 1595 ccm, 66 kW, 90 hp, 149 C2.046, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 40 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 46 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 20 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 40 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 85 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost