CITROËN C15 kombi 1.4 - Pryžový nárazník od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| Varianta výbavy | 420343 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007106 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 420343 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007107 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006034 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
Dostupnost