CITROËN EVASION velkoprostorová limuzína (22, U6) 2.0 - Pryžový nárazník od 6/1994 do 7/2002, 1998 ccm, 89 kW, 121 hp, RFU (XU10J2/C), velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | 404391 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007146 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 404391 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000007147 |
| Délka [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 90 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 64 mm |
| Výška [mm] | 60,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 60 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| Typ vozidla | U6UB |
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
| Číslo produkce | 0505505 |
Dostupnost