PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 - Pryžový nárazník od 7/1989 do 12/1993, 1580 ccm, 69 kW, 94 hp, B2A (XU52C/K), Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 40 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 38 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 20 g |
Dostupnost