VW CADDY IV velkoprostorová limuzína (SAB, SAJ) 1.6 TDI - Pryžový pásek od 5/2015 do 11/2017, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, CAYE, velkoprostorová limuzína
| Délka [mm] | 61 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 50 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,146 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,124 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost