RENAULT TRAFIC valník/podvozek (T_, P_, V_) 2.1 D RWD - Pryžový pásek od 5/1989 do 6/1994, 2068 ccm, 43 kW, 58 hp, 852 720, valník/podvozek
| Délka [mm] | 16,3 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 64,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 6,5 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 2,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost