MITSUBISHI L400 autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2500 TD (PA5W) - Pryžový pásek od 5/1995 do 6/2005, 2477 ccm, 64 kW, 87 hp, 4D56-T, autobus
| pro číslo výrobku | 22730 |
|---|---|
| Délka [mm] | 26 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 49,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 22538 |
|---|---|
| Délka [mm] | 7,7 mm |
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 22538 |
|---|---|
| Délka [mm] | 5 mm |
| Šířka [mm] | 8 mm |
| Výška [mm] | 3,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost