CITROËN AX (ZA-_) 1.4 GTi - Pryžový pásek od 6/1991 do 12/1992, 1360 ccm, 74 kW, 100 hp, KFZ (TU3FJ2/Z), Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 70062 |
|---|---|
| Délka [mm] | 25,8 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,032 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1992 |
|---|---|
| Kód motoru | TU3FJ2/TU3FJ2K |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | GTi |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1992 |
|---|---|
| Kód motoru | TU3FJ2/TU3FJ2K |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | GTi |
Dostupnost