PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 - Pryžový pásek od 10/2000 do 4/2002, 1587 ccm, 72 kW, 98 hp, NFT (TU5JP), Kabriolet
| pro číslo výrobku | 22876 |
|---|---|
| Délka [mm] | 21,1 mm |
| Šířka [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Počet dveří | 2 |
| pro číslo výrobku | 22876 |
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 21,1 mm |
| Délka [mm] | 45,5 mm |
| Šířka [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Klíčové písmeno | 22 |
Dostupnost